Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Knister De magische schoolreis
Lily gaat op schoolreis naar een oud kasteel. Ze wil graag haar klasgenoten een beetje bang maken, door een spook te toveren. Maar als spookje Mirabella verschijnt, blijkt ze helemaal niet zo griezelig. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie, Sprookjes, Schoolverhaal, Kinderboek
Nederlands, 93 pagina's, Kluitman, Alkmaar, 2019
Gedrukt boek
Knister Heksje Lilly
draakje in de klas
Twee verhalen in keerdruk over heksje Lilly. De klas van Lilly mag op school blijven slapen. 's Nachts horen ze een vreemd geluid. Wat zou dat zijn? En Lilly tovert een rare ridder te voorschijn om haar broertje Leon te helpen. Maar de ridder wil steeds met Leon vechten. AVI-E4. Vanaf ca. 7,5 jaar.
Sprookjes, Fictie, Kinderboek
Nederlands, 46 pagina's, Kluitman, Alkmaar, 2020
Gedrukt boek
Knister De klas op zijn kop
De inspecteur komt kijken of juf goed lesgeeft. Lilly probeert met slimme tovertrucs juf aan een goede beoordeling te helpen. Maar de toverspreuken werken anders dan ze had verwacht. Gedrukt in lettertype Dyslexie. Vanaf ca. 8 jaar.
Sprookjes, Kinderboek, Fictie, Schoolverhaal
Nederlands, 93 pagina's, Kluitman, Alkmaar, 2012
Dyslexieboek
Knister De klas op z'n kop
De inspecteur komt kijken of juf goed lesgeeft. Lilly probeert met slimme tovertrucs juf aan een goede beoordeling te helpen. Maar de toverspreuken werken anders dan ze had verwacht. Vanaf ca. 8 jaar.
Sprookjes
Nederlands, daisy streaming audio (00 uur, 46 minuten) (vrouwenstem), Dedicon, Grave, 20XX
Gesproken boek