Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
-
Milja Praagman Omdat ik je zo graag zie
Ibi mag met oma mee naar de stad. Weer thuis vertelt Ibi aan oma wat ze allemaal gezien heeft. En wat heeft oma gezien? Groot prentenboek met sfeervolle kleurenillustraties, over de liefde van een oma voor haar kleinkind. Vanaf ca. 3 jaar.
Kinderboek, Fictie
Nederlands, 16 ongenummerde pagina's, De Eenhoorn, Wielsbeke, 2016
Gedrukt boek
-
Mylo Freeman Prinses Arabella en Omi
Prinses Arabella en haar vriendjes gaan een nachtje logeren bij haar Omi. Van Omi leren ze hoe ze zich netjes moeten gedragen. Prentenboek met kleurrijke aquarellen en een cd met liedjes. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie, Kinderboek
Nederlands, 26 ongenummerde pagina's, De Eenhoorn, Wielsbeke, 2019
Gedrukt boek
-
Mylo Freeman Prinses Arabella en de reuzentaart
Prinses Arabella vindt het jammer dat ze een jaar moet wachten tot ze weer jarig is. Gelukkig is Omi bijna jarig. Arabella en haar vrienden bakken ieder een mooie taart voor Omi. Prentenboek met kleurrijke aquarellen. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie, Sprookjes, Kinderboek
Nederlands, 26 ongenummerde pagina's, De Eenhoorn, Wielsbeke, 2019
Gedrukt boek
-
Twiggy Bossuyt Dante danst oma blij
Dante is morgen jarig. Maar thuis maakt iedereen ruzie. Oma is boos op opa omdat hij verliefd is op iemand anders. Dan beleeft Dante met oma een wild avontuur waardoor haar boosheid verdwijnt. Prentenboek met kleurrijke illustratiets. Vanaf ca. 5 jaar.
Kinderboek, Fictie
Nederlands, 26 ongenummerde pagina's, De Eenhoorn, Wielsbeke, 2013
Gedrukt boek