Zoekresultaten
Resultaat 201 - 220 (van 1766)
Ietje Liebeek-Hoving Hester Landau
Als een vrouw verliefd wordt op een veel jongere man, durft ze daar eerst niet aan toe te geven.
Fictie
Nederlands | 216 pagina's | Areopagus, [Vianen] | 2011
Gedrukt boek
Erik van Os Een roos voor de juf
Jop is verliefd op juf; maar juf trouwt met Peer. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 23 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek
Ben de Raaf Moord in Ommoord
Tijdens zijn stage bij de Rotterdamse politie mag de 17-jarige Roel meelopen bij het onderzoek naar de moord op een bejaarde vrouw. Vanaf ca. 12 jaar.
Fictie
Nederlands | 190 pagina's | Uitgeverij Mes, Vierhouten | 2011
Gedrukt boek
Ralph 'Sonny' Barger | Keith Zimmerman | Kent Zimmerman Hell's Angel
over het leven van Sonny Barger en de geschiedenis van de Hell's Angels Motorcycle Club
Autobiografie van een Amerikaanse Hell's Angel met veel details over de geschiedenis van de beruchte motorclub.
Non-fictie
Nederlands | 287 pagina's | Just Publishers, [Meppel] | 2018
Gedrukt boek
Henk Hardeman De prinses van Ploenk
Kaatje heeft er genoeg van om als oudste prinses elke dag in de Hele Hoge Toren te moeten zitten om op haar prins te wachten. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 142 pagina's | Holland, Haarlem | 2000
Gedrukt boek
Selma Noort Pech of geluk?
Tijdens hun vakantie krijgen Toon en zijn familie autopech. Echt erg vindt Toon dat niet, want anders had hij nooit het leuke Franse meisje Lou ontmoet. Verhaalin korte zinnen en makkelijke woorden. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 41 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek
Peter Vervloed De macht van de krokodil
Het geadopteerde zusje van Stijn gaat zich steeds vreemder gedragen; hij ontdekt waarom en probeert haar te helpen. Vanaf ca. 11 jaar.
Fictie
Nederlands | 106 pagina's | Elzenga, Amsterdam | 2000
Gedrukt boek
Carry Slee Opa en oma komen logeren
Wanneer de ouders van de tweeling Iris en Michiel op vakantie gaan, komen opa en oma oppassen. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 62 pagina's | Slee, Amsterdam | 2008
Gedrukt boek
Johanna Kruit De hond op het strand
Er loopt een hond op het strand; hij wil graag naar huis. Dan ziet hij een leuk meisje. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 24 pagina's | Maretak, Dronten | 2000
Gedrukt boek
Maarten 't Hart Johann Sebastian Bach
Toen Maarten ’t Hart acht jaar oud was, hoorde hij ‘Wohl mir, dass ich Jesum habe’ uit cantate 147 in de befaamde pianobewerking van Myra Hess. Het was het mooiste wat hij ooit gehoord had. Bach is zijn oudste, diepste, grootste liefde, meer nog zelfs dan Mozart. Dat is ook te danken aan het feit dat hij zich iedere dag aan de piano laaft aan de springlevende geest van dit onvergankelijke genie. In dit boek bespreekt hij een aantal biografische onduidelijkheden in het leven van Bach, probeert hij...
Nederlands | 11 uur 26 minuten (658 MB) | De Arbeiderspers, Amsterdam | 2019
Luisterboek (digitaal)
Loung Ung Eerst doodden ze mijn vader
Beklemmend verslag van het lijden van een gezin tijdens het schrikbewind van de Rode Khmer in Cambodja.
Non-fictie
Nederlands | 272 pagina's | Anthos, [Amsterdam] | 2000
Gedrukt boek
Liesbeth van der Jagt Van Tamar, voor oma
Oma is bijna jarig; wat zal Tamar haar geven? Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 25 pagina's | Maretak, Assen | 2002
Gedrukt boek
Susan Travers | Wendy Holden De geliefde van de kolonel
Een Frans-Engelse vrouw (1909-2003) vertelt over haar wederwaardigheden in het Vreemdelingenlegioen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Non-fictie
Nederlands | 302 pagina's | The House of Books, Vianen [etc.] | 2013
Gedrukt boek
Allemaal naar groep één
voorleesverhalen
Bundel met korte verhalen, gedichten en stripverhalen over kinderen en onderwijzers van groep een, geschreven door verschillende auteurs en getekend door verschillende illustratoren. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 119 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2006
Gedrukt boek
Lydia Rood Lekker wakker
Charley die twee moeders heeft die bij de politie werken, loopt weg van huis; het valt haar niet mee om zich te handhaven op straat. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 67 pagina's | Leopold, Amsterdam | 2000
Gedrukt boek
Liesbeth van der Jagt Een mier in de soep
Geer lust de soep niet; hij is dik en vies. Vanaf ca. 6 jaar.
Fictie
Nederlands | 24 pagina's | Maretak, Assen | 2002
Gedrukt boek
Pica Het rad van onfortuin
Ballonstrips.
Fictie
Nederlands | 46 pagina's | Ballon, Antwerpen | 2013
Gedrukt boek
Danielle Steel Hoop
Nadat haar man is vermoord door een cliënt, vindt een weduwe met vijf kinderen na vele ups en downs nieuw geluk.
Fictie
Nederlands | 239 pagina's | Luitingh-Sijthoff, Amsterdam | 2002
Gedrukt boek
Bara van Pelt Juttepeer Joruszoon
Jut mag van zijn oom mee op diens piratenschip. Daarvoor moet hij wel eerst naar de piratenschool. Alle figuren uit oma's verhalen blijken nog springlevend te zijn. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar; zelf lezen vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 142 pagina's | Van Holkema & Warendorf, Houten | 2000
Gedrukt boek
Gerard Tonen Mijn vader is een sukkel
De vader van Anne is vreselijk onhandig en brengt daardoor haar en haar moeder vaak in de problemen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 126 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek