Zoekresultaten
Resultaat 321 - 323 (van 323)
Fred Diks Nieuw talent
Dennis, de eerste keeper van Koens elftal, vertrekt naar Engeland. Maar tweede keeper Arthur twijfelt tussen de muziek en keepen. Bang als hij is voor zijn fanatieke vader durft hij niet te kiezen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 141 pagina's | Kluitman, [Alkmaar] | 2018
Gedrukt boek
Caja Cazemier Fab
Wende heeft een bekende moeder, wat vaak leuk is, maar soms ook niet. Kim wil beroemd worden met vloggen, om aan de financiële problemen thuis te ontkomen en Senna wil dolgraag topzwemster worden. In de brugklas raken de meiden bevriend. Vanaf ca. 12 jaar.
Fictie
Nederlands | 184 pagina's | Uitgeverij Ploegsma, Amsterdam | 2018
Gedrukt boek
Jeff Kinney Vet koel
Er ligt een dik pak sneeuw. De buurt waar Bram woont, verandert in een slagveld met echte sneeuwforten en sneeuwballengevechten. Bram en zijn vriend Theo moeten hun weg vinden tussen verbonden, verraad en oorlogvoerende bendes. Dagboek met veel grappige cartoons. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 223 pagina's | De Fontein Jeugd, Utrecht | 2019
Gedrukt boek