Zoekresultaten
Resultaat 361 - 380 (van 41042)
Yellowjackets Dreamland
Russell Ferrante (keyboards), Jimmy Haslip (bas), Bob Mintzer (saxofoon/klarinet) en William Kennedy (drums) hebben weer een goed gestileerd fusion-album afgeleverd met Dreamland. Op het openingsnummer The Chosen zijn als gasten trompettist Chuck Findley en percussionist Luis Conte te horen. Bijzonder is het nummer Summer Song, waarop Bobby McFerrin te horen is. De midtempo nummers overheersen op dit album; een mooie ballad is New Lullaby (For Gabriela). Goede sfeermuziek.
1995
Album
A.B. Yehoshua Open hart
Een jonge Israëlische arts wordt hopeloos verliefd op de moeder van een ziek meisje dat hij ophaalt uit India.
Fictie
Nederlands | 507 pagina's | Wereldbibliotheek, Amsterdam | 1998
Gedrukt boek
Trisha Yearwood Thinkin' about you
Ons land telt helaas niet al te veel country-liefhebbers. Als dit wel het geval geweest zou zijn, dan was deze Trisha Yearwood in ons land waarschijnlijk net zo'n grote ster als in haar geboorteland Amerika. Daar behoort zij tot de absolute top en sleepte ze al vele onderscheidingen in de wacht. Dit vierde album van de zangeres bevat afwisselend country-ballads en uptempo country-songs, die bij het geringe aantal country-liefhebbers zeker in de smaak zullen vallen.
1995
Album
J.F. Ybema Streefbeeld en verevening
acceptatie van wijzigingen in de financiering van het speciaal onderwijs
Non-fictie
Nederlands | 100 pagina's | Academisch Boeken Centrum, De Lier | 1995
Gedrukt boek
Aluna Joy Yaxk'in Maya astrologie
Astrologisch werkboek met achtergrondinformatie over de Maya kosmologie.
Non-fictie
Nederlands | 192 pagina's | Schildpad Boeken, Amsterdam | 2004
Gedrukt boek
Yates, Sophie English virginals music
Sophie Yates geeft op een bij Chaconne verschenen cd een bloemlezing van klavecimbelmuziek van de zogenaamde Engelse virginalisten, zoals William Byrd, Orlando Gibbons, John Bull en Thomas Tomkins. Het programma geeft ten minste één voorbeeld van de diverse genres die deze componisten ontwikkeld hebben (zoals de prelude, de fancy, de pavane en gaillarde). Van Byrd wordt onder meer The Bell gespeeld en zijn bewerking van Flow My Tears van John Dowland.
1995
Album
Jean Yates Pronounce it perfectly in English
Praktische cursus voor het spreken van Engels met een Amerikaans accent.
Non-fictie
Engels | 197 pagina's | Barron's Educational Series, Hauppauge | 2005
Gedrukt boek