Zoekresultaten
Resultaat 21 - 26 (van 26)
Jules Verne In 80 Tagen um die Welt
in Einfacher Sprache
Phileas Fogg is een rijke man; samen met zijn Franse knecht Passepartout (Pass) wil hij in de 19e eeuw een reis om de wereld maken in tachtig dagen. Verhaal in korte zinnen en makkelijke woorden.
Fictie
Duits | 64 pagina's | Spaß am Lesen Verlag, Münster | 2016
Gedrukt boek
Monique van der Zanden Willie wedt van wel!
Willie doet alle klusjes in circus Pegasus. Hij zou heel graag willen optreden. De valse Marleen wedt dat hij dat niet kan. Maar Willie wedt van wel! AVI-E4. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 43 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2009
Gedrukt boek
Dolf Verroen Kleine Klaas en de grote vis
Klaas houdt van praten. Hij krijgt een nieuwe fiets. Maar dan moet hij vijf minuten achter elkaar z'n mond houden. Zal hem dat lukken? Vanaf ca. 7,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 67 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 1997
Gedrukt boek
Alexander Zwagerman De weddenschap
roman
Een weddenschap vormt de aanleiding tot machinaties en machtsspelletjes.
Fictie
Nederlands | 211 pagina's | Prometheus, Amsterdam | 1996
Gedrukt boek
Jules Verne Seksen günde dünya turu
Het leven van Phileas Fogg, een Engelse heer, wordt gepland vanaf het moment dat hij wakker wordt tot het moment dat hij naar bed gaat. Er is geen ruimte voor verrassingen in het leven van Phileas Fogg. Maar op een dag wedt hij met zijn vrienden van de Reform Club dat hij in 80 dagen de wereld rond kan reizen. Fogg zet al zijn fortuin in op deze weddenschap.
Turks | 203 pagina's | Ren Kitap, İstanbul | 2022
Gedrukt boek
Jules Verne 80 günde dünya turu
De reis om de wereld in 80 dagen. - De lotgevallen van een groepje mensen die eind negentiende eeuw een poging doen om de wereld rond te reizen in een recordtempo van tachtig dagen.
Fictie
Turks | 43 pagina's | Doǧan Egmond, İstanbul | 2004
Gedrukt boek