Zoekresultaten
Resultaat 401 - 420 (van 727)
L'homme Orchestre
Film
4 films after Shoah
Claude Lanzmann's four films that he made as follow-ups to his landmark Shoah, each of which explore in further depth specific aspects and events of the Nazis' extermination programme
Non-fictie
Film
Das [Kalligraphiebuch der Maria von Burgund]
Duits | Frans | Latijn | 24 pagina's | Quaternio Verlag, Luzern | 2015
Gedrukt boek
La lutte pour la chefferie de Naréna
la vie de Massadan Balla Keïta (1895-1969)
Frans | 116 pagina's | Éditions Donko-Ba, [Bamako] | 2015
Gedrukt boek
Archéobook
archéoforum de Liège
Frans | 56 pagina's | Institut du Patrimoine Wallon, Namur | 2015
Gedrukt boek
Histoire de Judas
Film
Les contes populaires du Périgord, du Quercy et du Rouergue
Frans | 159 pagina's | Communication-Presse-Édition, Romorantin | 2015
Gedrukt boek
Le roi Leïr
versions des XIIe et XIIIe siècles
Een legendarische koning van Brittannië ("Lear"), vertoornd op zijn derde trouwe dochter, verdeelt zijn rijk tussen haar twee ondankbare zusters.
Frans | 284 pagina's | Honoré Champion, Paris | 2015
Gedrukt boek
Attila Marcel
Een toevallige ontmoeting met zijn buurvrouw zorgt voor grote veranderingen in het leven van een eenzame man
Fictie
Film
The Wakhan front
Afghanistan 2014. Vlak voor de terugtrekking van de troepen krijgen kapitein Antarès Bonassieu en zijn sectie opdracht een afgelegen vallei te controleren en te bewaken. Antères en zijn mannen verliezen langzaam maar zeker grip op de situatie en op een nacht verdwijnen er op mysterieuze wijze soldaten.
Fictie
Film
Pianorama
Verzameling waarmee je pianostukken van verschillende muziekstijlen kunt spelen: van jazz tot variété, van filmmuziek tot klassiek, maar ook traditionele deuntjes uit de hele wereld. Dezelfde uitgave ook verschenen voor saxofoon, klarinet, gitaar, fluit, viool en accordeon.
95 pagina's | Editions Hit Diffusion, [Frankrijk] | 2015
Bladmuziek
Ça peut pas faire de mal
Voorgelezen en becommentarieerde fragmenten uit romans van Marcel Proust, Victor Hugo en Madame de Lafayette.
Frans | Éditions Gallimard, [Paris] | 2015
Luisterboek (cd)
Ça peut pas faire de mal
Guillaume Gallienne leest voor en becommentarieert gedichten, fragmenten uit brieven en essays van Baudelaire, Apollinaire, Éluard en Aragon.
Frans | Éditions Gallimard, [Paris] | 2015
Luisterboek (cd)
La dent de Julie
Leesboekje voor de jeugd in eenvoudig Frans.
Fictie
Frans | 31 pagina's | Hachette éducation, Paris | 2015
Gedrukt boek
L'astragale
Film
Au cœur des controverses
des sciences à l'action
Frans | 228 pagina's | Actes Sud, Arles | 2015
Gedrukt boek
Je suis mort mais j’al des amis
Vlak voor hun tournee worden drie bevriende rockers geconfronteerd met het absurde overlijden van hun bandleider.
Fictie
Film
Qui est Daech?
comprendre le nouveau terrorisme
Frans | 95 pagina's | Le 1, Paris | 2015
Gedrukt boek