Zoekresultaten
Resultaat 41 - 45 (van 45)
Vivian den Hollander Spekkie en Sproet
een gevaarlijk knalfeest
Spekkie en Sproet vinden op straat een mobieltje. Daarop staat een vreemd bericht van Sjakie Knal. Wat is die boef van plan? Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 105 pagina's (ePub2, 18 MB) | Ploegsma, Amsterdam | 2014
E-book
Abby Hanlon Sammie de fantastische
Sammie mag niet meespelen met haar broer en zus. Daarom heeft ze fantasievriendjes. Als haar zus vertelt dat de griezelige mevrouw Kakenkraker Sammie wil opeten, slaat Sammies fantasie helemaal op hol. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2019
Gesproken boek
Zuidnederlandse Uitgeverij Hoera, ik kan woorden vormen!
spelenderwijs letters en woorden leren lezen
Kies een tekening van onder andere een bal of een kam en ga op zoek naar de juiste letters. Als je een woord hebt gemaakt, kun je aan de achterkant zien of het goed is. Langwerpige uitgave met spiraalband en 17 kaartjes met letters. Vanaf ca. 6 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 34 pagina's | Deltas, Aartselaar, [Oosterhout] | 2014
Gedrukt boek
Elle van Lieshout | Erik van Os Kikkers, kikkers en nog meer kikkers
Ruim 25 grappige verhalen, moppen en raadsels om samen met twee tot vier personen voor te dragen, waarbij ieder zijn eigen tekst of rol heeft. Met, ook grappige, kleurenillustraties. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2022
Gesproken boek
Vivian den Hollander Spekkie en Sproet
een gevaarlijk knalfeest
Spekkie en Sproet vinden op straat een mobieltje. Daarop staat een vreemd bericht van Sjakie Knal. Wat is die boef van plan? Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2014
Gesproken boek