Zoekresultaten
Resultaat 41 - 45 (van 45)
Marieke Smithuis Lotte en Roos
de slag om Bullebak
Lotte en Roos beleven allerlei avonturen met hun opa en hun buurjongens Lasse en Joppe. Als hond Bullebak naar het asiel moet, bedenken ze een plan. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy streaming audio | Dedicon, Grave | 2017
Gesproken boek
Tosca Menten Dummie de mummie en de smaragd van de Nijl
Omdat Dummie een wedstrijd pizzabakken heeft gewonnen, mag hij met Klaas en Goos naar Rome. Daar beleeft Dummie veel herinneringen aan het oude Egypte. De vrienden gaan op jacht naar een eeuwenoude groene smaragd. Voorlezen vanaf ca. 8 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2016
Gesproken boek
Marte Jongbloed De (niet zo) rampzalige avonturen van Herre
Sinds Herres vader acht jaar geleden spoorloos is verdwenen op de Noordpool, is zijn moeder overbezorgd. Ze vindt alles gevaarlijk. Met de geheimzinnige nieuwe buurman, de oude meneer Teunissen, komen Herre en zijn vriendin Mint juist in allerlei gevaarlijke situaties terecht. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2016
Gesproken boek
Tuutikki Tolonen Het oppasmonster op zoek naar het Monstereiland
Maikki is afgereisd naar de monsterwereld, op zoek naar het oppasmonster Grah. Intussen zijn Maikki's broer en zus juist op zoek naar hem. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy streaming audio | Dedicon, Grave | 2019
Gesproken boek
M.G. Leonard Keverjongen
De vader van Darkus (13) is spoorloos verdwenen. Darkus vermoedt dat zijn vader ontvoerd is en gaat op onderzoek uit. Hij krijgt hulp uit onverwachte hoek: Baxter, een grote zwarte neushoornkever, blijkt meer te weten. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2016
Gesproken boek