Zoekresultaten
Resultaat 81 - 84 (van 84)
Jan Veltkamp Zeeschildpadden
Beknopte informatie in woord en beeld over vier zeeschildpadsoorten die hun eieren leggen op Surinaamse stranden.
Non-fictie
Nederlands | 24 pagina's | Veka Productions, [Wageningen] | 2015
Gedrukt boek
Emila Dziubak Rok w lesie
In elke maand van het jaar verandert de natuur en het dierenleven in het bos. Prentenboek met paginagrote illustraties van verschillende dieren in het bos gedurende winter, lente, zomer en herfst. Vooraf 2 bladzijden met kleine illustraties van dieren en korte toelichting in het Pools.Vanaf ca. 5 jaar.
Non-fictie
Pools | 26 pagina's | Nasza Księgarnia, Warszawa | 2015
Gedrukt boek
Joukje Akveld Een aap op de wc
een dierentuin in oorlogstijd
Alle dieren van de dierentuin, waaronder chimpansee Phientje en neushoorn Kali, gaan verhuizen. Maar dan breekt de Tweede Wereldoorlog uit en wordt Rotterdam gebombardeerd. Waar gebeurd verhaal met o.a. kleurenillustraties. Vanaf ca. 9 t/m 12 jaar.
Non-fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2016
Gesproken boek
Edward van de Vendel Stem op de okapi
Is de okapi ook jouw lievelingsdier? Lees over de zonnestrepen op zijn billen en over een wonderlijk okapi-geluid. Met weetjes, gedichtjes, een interview met een okapiverzorger en veel kleurenillustraties. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 t/m 11 jaar.
Non-fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2019
Gesproken boek