Zoekresultaten
Resultaat 101 - 120 (van 170)
Ottolenghi's culinaire reizen
De Londense chefkok trekt door landen rond de Middellanse zee en bezoekt markten, restaurant- en burgerkeukens, op zoek naar culinaire schatten.
Non-fictie
Film
Bedtime stories
an original Danish production
Vier sprookjes van Hans Christian Andersen aan de hand van met de hand getekende illustraties. Vanaf ca. 6 jaar.
Non-fictie
Film
Je suis Charlie
Documentaire over de terroristische aanslag in Parijs op het satirische weekblad Charlie Hebdo op 7 januari 2015.
Non-fictie
Film
Kristof Bilsen Elephant's dream
Documentaire met verhalen over drie overheidsinstellingen in Kinshasa en het dagelijks leven van hun werknemers.
Non-fictie
Film
Onder de oppervlakte
Tien jaar na het ondertekende verdrag door Nederland en België over de uitdieping van de Westerschelde, zijn de emoties over het ontpolderen in verband met het natuurherstel hoog opgelopen, en is het akkoord in 2015 nog steeds niet uitgevoerd. De discussie spitst zich dan vooral toe op de Hedwigepolder en deze documentaire geeft een reconstructie van de onnavolgbare politieke besluitvorming door de jaren heen.
Non-fictie
Film
The world according to Monsieur Khiar
Documentaire over Jeroen Kramer die, afstand nemend van zijn verleden als oorlogsfotograaf, in Beiroet is gaan wonen en gefascineerd is door 'Monsieur Khiar', een oudere Libanese man.
Non-fictie
Film
Mijn kind heeft dementie
Roy en Roan
De eerste ziekteverschijnselen bij Roy komen rond zijn 23e, veel later wordt frontotemporale dementie (FTD) gediagnosticeerd. Vanaf zijn 20e verandert Roans gedrag, 12 jaar later wordt duidelijk dat hijde Ziekte van Alzheimer heeft
Non-fictie
Film
De zero revolutie
Henk Peeters
Documentaire over beeldend kunstenaar Henk Peeters (1925-2013), voortrekker van de Nederlandse Nul-groep.
Non-fictie
Film
De geschiedenis van de KLM
Verzameling historische films, documentaires en commercials uit de geschiedenis van de KLM.
Non-fictie
Film
Biesbosch onder vuur
Na de bevrijding van het zuiden blijft de Biesbosch bezet door de Duitsers. Een aantal mannen (de liniecrossers) onderhouden met kano's en roeiboten contact tussen bevrijd- en bezet gebied.
Non-fictie
Film
The Swedish theory of love
Documentaire over de Zweedse samenleving waarin iedereen gelijke kansen heeft en onafhankelijk is, maar waar aan de andere kant veel eenzaamheid bestaat.
Non-fictie
Film
How to change the world
the revolution will not be organized
Een filmportret over het ontstaan van Greenpeace en de effecten van het succes op de activisten.
Non-fictie
Film
The visit
an alien encounter
Documentaire waarin vooraanstaande wetenschappers van onder meer NASA en ESA uiteenzetten wat er allemaal komt kijken bij een eerste contact met intelligent buitenaards leven.
Non-fictie
Film