Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Pauline Oud Saar in de winter
Het is winter en Saar gaat met oma naar oma’s moestuin. De bomen zijn kaal en er groeien alleen nog winterwortels in de tuin. Oma heeft pindaslingers voor de vogels opgehangen. Als ze teruglopen naar huis, begint het te sneeuwen! Prentenboek met vrolijk gekleurde illustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 28 pagina's | Clavis, [Alkmaar] | 2022
Gedrukt boek
Pauline Oud Saar in de zomer
Het is zomer en Saar wandelt met oma naar oma’s moestuin. Saar mag de rijpe, rode aardbeien en tomaten plukken. Thuis bij oma mag Saar spelen in het zwembadje in de tuin en ‘s avonds eten ze heerlijk buiten. Prentenboek met vrolijk gekleurde illustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 28 pagina's | Clavis, [Amsterdam] | 2018
Gedrukt boek
Pauline Oud Herfst met Fien en Milo
Het is herfst. Fien en Milo gaan naar het bos om kastanjes, herfstblaadjes en dennenappels te zoeken. Zullen ze hun badpak aantrekken of een regenjas en laarzen? Thuis maken ze een herfststukje van alle mooie dingen uit het bos. Prentenboek met eenvoudige illustraties in heldere kleuren. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Clavis, [Amsterdam] | 2018
Gedrukt boek
Pauline Oud Fall with Lily and Milo
Het is herfst. Lily en Milo gaan naar het bos om kastanjes, herfstblaadjes en dennenappels te zoeken. Zullen ze hun badpak aantrekken of een regenjas en laarzen? Thuis maken ze een herfststukje van alle mooie dingen uit het bos. Prentenboek met eenvoudige illustraties in heldere kleuren. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Engels | 26 pagina's | Clavis, New York | 2019
Gedrukt boek