Alles van: David Pelham
Resultaat 1 - 5 (van 5)
David Pelham Opzij, opzij, opzij!
een kijk-, voel- en pop-upboek
Een aantal vrolijke muizen is aan het verhuizen. Ze nemen allerlei verschillende materialen mee, zoals streepjesspul, ribbeltjesspul en frommelig spul. Prentenboek in oblong formaat met eenvoudige kleurenillustraties, voelelementen en pop-ups. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 14 pagina's | Ploegsma, Amsterdam | 2008
Gedrukt boek
David Pelham Zeg eens kaas!
Pop-up prentenboekje in de vorm van een kaaspunt over oma Muis die haar familie per brief uitnodigt op thee met kaas. Om samen te bekijken en voor te lezen vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 23 pagina's | Casterman, [Brussel] | 1999
Gedrukt boek
David Pelham Sam's sandwich
Sam zal voor zijn zusje eens een lekkere sandwich maken. Vierkant prentenboekje in de vorm van een dubbele boterham met daartussen verschillende lagen (uitklappagina's) beleg. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 20 pagina's | Ploegsma, Amsterdam | 1990
Gedrukt boek
David Pelham Dolen in dimensie
het boek om jezelf in te verliezen
Vijf verschillende dimensionale doolhoven van papier, in mooie kleuren en vormen. Met afzonderlijke aanwijzingen voor de oplossingen.
Non-fictie
Nederlands | 12 pagina's | Ploegsma, Amsterdam | 1989
Gedrukt boek
David Pelham Vliegers
De historie van het vliegeren sinds de oorsprong in China (c. 1000 v. Chr.), alsmede de technische aspecten en een overzicht van modellen met werktekeningen.
Non-fictie
Nederlands | 227 pagina's | Landshoff, Amsterdam | 1984
Gedrukt boek