Alles van: Anne de Hingh
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Evert van Ginkel | Anne de Hingh Archeologie achter de duinen
het rijke verleden van Den Haag
Overzicht van de resultaten van archeologisch onderzoek in de Haagse regio, waarbij aan de hand van opgravingen en vondsten de verschillende perioden van bewoning vanaf de steentijd tot en met de achttiende eeuw worden beschreven.
Non-fictie
Nederlands | 175 pagina's | Uitgeverij Matrijs, Utrecht | 2013
Gedrukt boek
Anne de Hingh Een buurt op de schop
vijf eeuwen wonen en werken aan het Steenschuur
Geschiedenis van de Leidse buurt Het Steenschuur, met een verslag van het archeologische onderzoek dat daar in 2001 plaatsvond.
Non-fictie
Nederlands | 80 pagina's | Primavera Pers, Leiden | 2011
Gedrukt boek
Anne de Hingh De archeologie van Den Haag
Overzicht van de resultaten van archeologisch onderzoek in de Haagse regio, waarbij aan de hand van opgravingen en vondsten de verschillende perioden van bewoning vanaf de steentijd tot en met de zeventiende eeuw worden beschreven.
Non-fictie
Nederlands | 192 pagina's | Matrijs, Utrecht | 2009
Gedrukt boek
Anne de Hingh Romeinen in Valkenburg (ZH)
de opgravingsgeschiedenis en het archeologische onderzoek van Praetorium Agrippinae
Non-fictie
Nederlands | 187 pagina's | Hazenberg Archeologie Leiden, Leiden | 2006
Gedrukt boek
Anne Evelyne de Hingh Food production and food procurement in the Bronze Age and Early Iron Age (2000-500 BC)
the organisation of a diversified and intensified agrarian system in the Meuse-Demer-Scheldt region (The Netherlands and Belgium) and the region of the river Moselle (Luxemburg and France)
Non-fictie
Engels | 235 pagina's | Faculty of Archaeology, Leiden University, Leiden | 2000
Gedrukt boek