Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Chris Bowman Agent bij de dierenpolitie
Wat doet een agent die bij de dierenpolitie werkt? Lees hoe ze agressieve honden en ook krokodillen vangen. Ook de veiligheid komt aan bod. Met grote actiefoto's in kleur. Makkelijk te lezen. Vanaf ca. 9 t/m 12 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 24 pagina's | Ars Scribendi Uitgeverij, Etten-Leur | 2018
Gedrukt boek
Marianne Busser | Ron Schröder Het politiemannetje
Een politieman laat zien wat hij nog meer doet behalve boeven vangen, zoals een jongetje leren oversteken en een hond die tegen zijn schoen plast een bekeuring geven. Vierkant hardkartonnen prentenboek met eenvoudige illustraties in heldere kleuren en tekst op rijm. Vanaf ca. 2,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 18 pagina's | [Van Holkema & Warendorf], Houten | 2015
Gedrukt boek
Ben de Raaf Verdachte auto in Fascinatio
Roel Westland wordt achternagezeten door een zwarte Mercedes. Maar dan zet de aanslag op het tijdschrift Charlie Hebdo ook de Rotterdamse politie op scherp. Zouden de mannen in de Mercedes ook zoiets voorbereiden? Vanaf ca. 12 jaar.
Fictie
Nederlands | 187 pagina's | Uitgeverij Mes, Vierhouten | 2015
Gedrukt boek