Zoekresultaten
Resultaat 1 - 1 (van 1)
Frederik Muller & Cie. Het nagelaten werk van Theo van Hoytema
catalogus der schilderijen, aquarellen, lithographiën, enz.; veiling 14 november 1917 te 10 1/2 ure in de groote veilingzaal, Doelenstraat 16-18
Non-fictie
Nederlands | 37 pagina's (PDF) | Koninklijke Bibliotheek, Den Haag | 2019
E-book