Zoekresultaten
Resultaat 1 - 8 (van 8)
Susan M. Margeson Vikings
Met veel afbeeldingen in kleur en korte teksten worden allerlei wetenswaardigheden verteld over de Vikingen die van de 8e tot de 11e eeuw de wereld veroverden. Vanaf ca. 13 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 72 pagina's | Memphis Belle, Amsterdam | 2010
Gedrukt boek
Henk Koesveld Rowan
een verhaal uit de middeleeuwen
In de middeleeuwen moet Rowan op de vlucht voor de pest. Hij ontmoet allerlei mensen, maar wie kan hij vertrouwen? Met zwart-wit illustraties. Vanaf ca. 12 jaar.
Fictie
Nederlands | 300 pagina's | Uitgeverij De Toren, [Genemuiden] | 2022
Gedrukt boek
Henk van Kerkwijk Het zwarte toernooi
De deelnemers aan het riddertoernooi hebben er geen idee van wie hun echte tegenstander zal zijn. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 91 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 1994
Gedrukt boek
Fiona Macdonald Middeleeuws klooster
Aan de hand van veel tekeningen in kleur wordt verteld hoe monniken en nonnen in de Middeleeuwen in kloosters leefden. Vanaf ca. 12 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 48 pagina's | Corona, Harmelen | 1996
Gedrukt boek
Frances Temple De pelgrimsschelp
De veertienjarige Elenor wordt met haar toekomstige echtgenoot, die ze nauwelijks kent, door de dorpspriester op pelgrimstocht naar Santiago de Compostela in Spanje gezonden, ter boetedoening voor alle zonden door hun dorpsgenoten begaan.
Fictie
Nederlands | 232 pagina's | Lemniscaat, Rotterdam | 1995
Gedrukt boek
Delaby Het midden van de hemel
Ballonstrip. Vanaf ca. 14 jaar.
Fictie
Nederlands | 48 pagina's | Lombard, Brussel | 1994
Gedrukt boek
Henk van Kerkwijk Le tournoi maléfique
Fictie
Frans | 93 pagina's | Bilboquet-Valbert, Paris | 1996
Gedrukt boek
Gilles Chaillet De grafdelvers van Beëlzebub
Ballonstrip.
Fictie
Nederlands | 48 pagina's | Le Lombard, Brussel | 1994
Gedrukt boek