Wachtwoord: Alle titels
Resultaat 1 - 6 (van 6)
Arend van Dam De neus van Anders Aakeson
Anders spaart geurtjes; dat komt goed van pas als er een kind in het dorp wordt ontvoerd. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 96 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek
Bies van Ede De tovenaar van Bakenes
Rein en zijn pleegvader, een witte magiër, krijgen te maken met een agressieve poedel die steeds uit het niets lijkt op te duiken. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 88 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek
Hans Petermeijer Verhalen uit Duizend-en-één-nacht
Sterk verkorte bewerking van de verhalen van Ali Baba en de zeerovers, Aladdin en de wonderlamp en Sindbad de zeeman. Vanaf ca. 9 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 92 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek
Peter Smit In handen van piraten
Jan Janse Weltevree werkt als kok op het schip van een dichtende kapitein; door een list komt het schip in handen van een piraat. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 100 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek
Ton van Reen Het griezelkasteel
Als Stijn gaat logeren op een kasteel waar een Draculafilm is gemaakt, gebeuren er wel erg vreemde dingen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 85 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek
Gerard Tonen Mijn vader is een sukkel
De vader van Anne is vreselijk onhandig en brengt daardoor haar en haar moeder vaak in de problemen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 126 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2000
Gedrukt boek