Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Meg de Stoute Handboek ridder
hoe word ik een echte
Verteld wordt wat je allemaal moet doen om een goede ridder te worden. Met veel illustraties in kleur. Vanaf ca. 9 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 26 pagina's | Luister, Amsterdam | 2003
Gedrukt boek
Prinses Megarella Handboek prinses
hoe word ik een echte
Verteld wordt wat je allemaal moet doen om een echte prinses te worden. Met veel illustraties in kleur. Vanaf ca. 9 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 26 pagina's | Luister, Amsterdam | 2003
Gedrukt boek
Meg Meizoentje Het feeënboek
In korte stukken tekst en met veel tekeningen wordt verteld welke soorten feeën er zijn en wat ze doen. Met gekleurde tekeningen. Vanaf ca. 6 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 29 pagina's | Luister, Amsterdam | 2007
Gedrukt boek
Hein Klompmaker Kind van hunebedbouwers
De 6-jarige Oek is de zoon van een hunebedbouwer; hij vertelt over het leven in de prehistorie en hoe een hunebed werd gebouwd. Informatief prentenboek met grote, cartoonachtige illustraties in kleur. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 27 pagina's | Noordboek, [Leeuwarden] | 2003
Gedrukt boek
Julia Donaldson Die Schnecke und der Buckelwal
Een walvis neemt een slak mee om wat van de wereld te zien. Als de walvis bij eb strandt, bewijst de slak dat wie niet sterk is, slim kan zijn. Prentenboek met grote illustraties in wat donkere kleuren en tekst op rijm. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Duits | 32 pagina's | Bltz & Gelberg, Weinheim | 2003
Gedrukt boek