Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Mark Tijsmans Het geheim van te veel torens
De tweeling Nelle en Willem woont in een weeshuis. Op een avond krijgen ze bezoek van een butler die hen vertelt dat ze van adel zijn. In het kasteel van hun familie is een schat verborgen. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 385 pagina's | Van Halewyck, Antwerpen | 2020
Gedrukt boek
David Keane Het mysterie van het spookschuurtje
Er gebeuren 's avonds vreemde en onverklaarbare dingen in de Bakkersstraat. Joe Sherlock (ik-figuur) wordt ingeschakeld. Maar is Joe wel dapper genoeg om deze zaak op te lossen? Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 123 pagina's | Standaard Uitgeverij, Antwerpen | 2010
Gedrukt boek
David Keane De zaak van de ondraaglijke stank
Joe Sherlock (ik-figuur) is speurder in hart en nieren. Mevrouw Depeuter vraagt Joe om het mysterie van de hondendrollen in haar voortuin op te lossen. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 108 pagina's | Standaard Uitgeverij, Antwerpen | 2010
Gedrukt boek
David J. Keane De verdwenen apenoog-diamant
Detective Joe Sherlock (ik-figuur) wordt door zijn buurman te hulp geroepen. De trouwring van zijn zoon met een enorme diamant is vlak voor de bruiloft zoekgeraakt. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 120 pagina's | Standaard Uitgeverij, Antwerpen | 2010
Gedrukt boek