Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Kathleen Amant Klaasje Sinterklaasje
Klaasje wil graag Sinterklaas worden en oefent thuis de hele dag. Maar een goede Sinterklaas word je niet zomaar! Vrijwel vierkant prentenboek met paginagrote eenvoudige kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 28 pagina's | Clavis, [Alkmaar] | 2020
Gedrukt boek
Hilde Schuurmans Plotter en het cadeautje voor de Sint
Hondje Plotter maakt een prachtig cadeau voor de jarige Sinterklaas, maar als hij dat op school wil aanbieden zijn de andere kinderen hem voor. Wat nu? Prentenboek in oblong met omkaderde illustraties in zachte kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Clavis, Hasselt, Amsterdam [etc.] | 2010
Gedrukt boek
Suzette Boyer Kerstklaas
De Kerstman stort neer in Spanje. Hij wordt verzorgd in het Pietenhospitaal. De Pieten bedenken een plan om hem in Spanje te houden, zodat Sinterklaas het populairst blijft bij alle kinderen. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 80 pagina's | Clavis, Hasselt, Amsterdam [etc.] | 2010
Gedrukt boek
Karin Wijnhoven Vaderdag met twee mama's
Coco heeft twee mama's. Op school maken ze een stropdas voor vaderdag. Wat moet Coco doen? Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 16 pagina's | GigaBoek, [Heerhugowaard] | 2010
Gedrukt boek
Laura Vos Kleine Muuf en de lichte nacht
Kleine eland Muuf vindt het niet leuk dat het in zijn land in de zomer nooit donker wordt. Hij vraagt zich af waar de sterren zijn gebleven. Prentenboek met kleurenillustraties in gemengde techniek. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 30 pagina's | Buitenzorg, [Ermelo] | 2010
Gedrukt boek