Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Mijn eerste knutselboek
Met vouwen, knippen en plakken maak je in vier stappen een slang, dromenvanger of raceauto. Uitleg van vijftien knutsels met werktekeningen en kleurenfoto's van het eindresultaat. Met hulp vanaf ca. 4 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 32 pagina's | Ballon, Antwerpen | 2013
Gedrukt boek
Claire Laurens Ik word muzikant!
Knutsel een piano met flessen of een klokkenspel van bloempotten. Daarna kun je muziek maken en een bandje starten! Stapsgewijze uitleg om twaalf muziekinstrumenten te maken. Met grappige stripachtige kleurenillustraties. Vanaf ca. 7 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 28 pagina's | Davidsfonds Infodok, Leuven | 2014
Gedrukt boek
Isabelle Bochot Knutselen voor kleine handjes
Knip slingers, boetseer dieren of stempel figuren. Uitleg, stap voor stap, van knutselwerkjes met o.a. papier, wol, klei en natuurlijke materialen. Zet het boek met grote spiraalband rechtop en ga aan de slag. Met werktekeningen in kleur. Vanaf ca. 4 t/m 8 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 127 pagina's | Deltas, Aartselaar, [Oosterhout] | 2014
Gedrukt boek
Marjan van Baekel-Kan Bolletje Aarde en haar zee
kijk, dicht, doe mee
Jutten op het strand, de krab die met zijn schaar mama's haar afknipt en flessenpost. Vijftien gedichten over zee en strand met paginagrote kleurenfoto's en twaalf doekaarten. Vanaf ca. 5 t/m 8 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 30 pagina's | www.bolletjeaarde.nl, [Wijdewormer] | 2013
Gedrukt boek