Zoekresultaten
Resultaat 1 - 8 (van 8)
Fiona Rempt Daan de machinist
Als Daan over zijn spoorbaan struikelt, wordt hij wakker in een echte stoomtrein. Daan is beland in het wilde Westen en moet helpen de trein te besturen. Dan worden ze belaagd door een roversbende! Prentenboek met vrolijk gekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 29 pagina's | Kluitman, Alkmaar | 2014
Gedrukt boek
Noriko Kudoh De stoomtrein
De kattenbrigade gaat er stiekem vandoor met de stoomtrein van de familie Woef Woef. De trein is volgeladen met de oogst van Boerderij de Berg. Onderweg krijgen de acht katten honger. Ze stoppen mais in het vuur, maar is dat wel verstandig? Vierkant prentenboek met grappige, kleurrijke tekeningen. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 33 pagina's | Boycott, Amsterdam | 2020
Gedrukt boek
Peter Smit Feest in de trein
De opa en oma van Bas en Jolijn worden samen 175 jaar. Bas en Jolijn gaan met hun ouders met de trein naar het feest. Onderweg zien en beleven ze van alles! Prentenboek met vrolijke kleurentekeningen. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 28 pagina's | Rubinstein, Amsterdam | 2014
Gedrukt boek
Sarah Ball Chug patrol
reddingsactie
Vijf avonturen van de leerlingtreinen in Chuggington. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Film
Sarah Ball Toeterende toeters
Zes avonturen van de leerlingtreinen in Chuggington. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Film
Sarah Ball Loconiers: klaar om te bouwen
Vier avonturen van de leerlingtreinen in Chuggington. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Film
Verkenners klaar om te bouwen
Vijf avonturen van de leerlingtreinen in Chuggington. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Film
De pups redden een trein
Katie is op weg naar Avonturenbaai met de trein, maar de rails zijn geblokkeerd door een hoop stenen. Katie belt Ryder om de hulp van de Paw Patrol in te roepen. Prentenboek met gekleurde computeranimaties gebaseerd op de televisieserie. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 24 pagina's | Big Balloon BV, Haarlem | 2016
Gedrukt boek