Zoekresultaten
Resultaat 1 - 8 (van 8)
Ted van Lieshout Boer Boris wil geen feest!
Op de boerderij worden allerlei dieren geboren. Dat is toch reden voor een feestje? Maar daar heeft Boer Boris geen zin in. Tot zijn liefste wens in vervulling gaat. Vierkant prentenboek met paginagrote, vrolijk gekleurde illustraties en tekst op rijm. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Gottmer, Haarlem | 2014
Gedrukt boek
Ted van Lieshout Boer Boris wij willen feest!
Op de boerderij worden allerlei dieren geboren. Dat is toch reden voor een feestje? Maar daar heeft Boer Boris geen zin in. Tot zijn liefste wens in vervulling gaat. Vierkant prentenboek met paginagrote, vrolijk gekleurde illustraties en tekst op rijm. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Gottmer, Haarlem | 2023
Gedrukt boek
Phoebe Jaskourt | Carly Blake De wereld van Gigantosaurus™
Vier dino-vriendjes beleven avonturen en delen hun wereld met één van de gevaarlijkste dino's ooit… Gigantosaurus! Met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Big Balloon Publishers, Haarlem | 2022
Gedrukt boek
Nathalie Choux Huisdieren
Welke dieren spelen met een bolletje wol? En welk dier blaast bellen in het water en welk grappig diertje rent rondjes in het rad? Vierkant hardkartonnen prentenboek met eenvoudige, vrolijk gekleurde illustraties. Met schuif- en draaielementen. Vanaf ca. 1 jaar.
Fictie
Nederlands | 12 pagina's | Clavis, [Alkmaar] | 2021
Gedrukt boek
Mouse Mansion Company Verjaardag
Kleine Sofie is bijna jarig. Julia maakt slingers en Sam bakt een taart. Hardkartonnen prentenboek met gedetailleerde kleurenfoto's. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Nederlands | 16 pagina's | Gottmer, Haarlem | 2024
Gedrukt boek
Jan Thornhill De winter komt!
het verhaal van de seizoenen
Sneeuwhaasje Nora vraagt zich af waarom de bomen kaal worden en de vogels naar het zuiden vertrekken. Moet zij net als de vogels ook vluchten? Met achtergrondinformatie over dieren in de winter. Prentvertelling met collageachtige ilustraties in natuurkleuren. Vanaf ca. 5 t/m 8 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 32 pagina's | Maretak kleuters, Etten-Leur | 2020
Gedrukt boek
Dick Bruna Nijntje gaat vliegeren
en andere zomerse verhalen
Het is de laatste dag voor de zomervakantie. Nijntje en Nina maken een cadeau voor de juf, een versierde bloempot met papieren tulpen. Aan het eind van de dag neemt iedereen een plant mee naar huis. De bloempot met de tulp blijft in het venster achter en wacht tot de kinderen weer terugkomen... In de zomervakantie is het tijd om leuke dingen te doen en er valt veel te genieten voor onze Nijn. Ze gaat kamperen met Boris en Barbara. Nijntje gaat vliegeren met knorretje. Nijntje en Nina vinden een...
Nederlands | 36 minuten (37 MB) | Rubinstein, Amsterdam | 2014
Luisterboek (digitaal)
Het Gruffalo natuurspeurboek
Fictie
Nederlands | 35 pagina's | Lemniscaat, Rotterdam | 2015
Gedrukt boek