Zoekresultaten
Resultaat 1 - 6 (van 6)
Hannah Wilson iExplore
insecten
Maak kennis met elf grote en enge insecten zoals de Herculeskever en Japanse reuzenhoornaar. Via een (gratis) app met Augmented Reality kun je o.a. vliegen en kevers met elkaar laten vechten. Oblong uitgave met veel kleurenfoto's. Vanaf ca. 10 t/m 13 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 28 pagina's | Condor, [Amsterdam] | 2019
Gedrukt boek
Maureen Kemperink Bijen & hommels
Hoe herken je bijen en hommels, waar en wanneer vind je ze en wat kun je voor ze doen? Beschrijving van allerlei soorten, leuke weetjes en kijktips. Met kleurenfoto's. Vanaf ca. 15 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 208 pagina's | KNNV Uitgeverij, Zeist | 2017
Gedrukt boek
Stephanie Bruneau De veelzijdige honingbij
ontdek de rijkdommen van de honingbij aan de hand van wetenschap, geschiedenis & zelfgemaakte producten
Informatie in woord en beeld over het leven van bijen, de nuttige zaken die deze insecten voortbrengen en aanwijzingen voor recepten en producten die daarmee gemaakt kunnen worden.
Non-fictie
Nederlands | 159 pagina's | KNNV Uitgeverij, Zeist | 2018
Gedrukt boek
Heiko Bellmann Welk insect is dat?
Informatie in woord en beeld voor het determineren van zo'n 450 in Europa voorkomende insectensoorten. Met foto’s en detailtekeningen in kleur.
Non-fictie
Nederlands | 253 pagina's | Kosmos Uitgevers, Utrecht | 2023
Gedrukt boek
Vincent Albouy | Denis Richard Veldgids Kevers van Europa
Gids voor het determineren van 778 in Europa voorkomende soorten kevers.
Non-fictie
Nederlands | 399 pagina's | KNNV Uitgeverij, Zeist | 2019
Gedrukt boek
Nicolette Berendsen In naam der koningin
Een ABC voor de Bij
Geïllustreerde encyclopedie over de wereld van bijen.
Non-fictie
Nederlands | 63 pagina's | Hoofdkantoor Bijzaken, [Eefde] | 2017
Gedrukt boek