Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
Paul O'Grady Het avontuur met de ontvoerde aap
Eddie Albert (10) kan met dieren praten, en als hij bij zijn tante in Amsterdam gaat logeren, ontdekt hij dat zij het ook kan. Op een nacht ziet Eddie hoe een orang-oetan in een bootje op de gracht wordt weggevoerd — het begin van een race tegen de klok. Met zwart-wittekeningen. Vanaf ca. 10 jaar
Fictie
Nederlands | 282 pagina's | HarperCollins, Amsterdam | 2022
Gedrukt boek
Monica Maas Souwtje en de potvis
Souwtje woont op een eiland in een scheef huis, samen met Zeehond. Als haar neefje Tom komt logeren, lokt hij met zijn gitaarspel nog meer zeehonden naar het eiland. Maar ook een potvis. Hoe krijgen ze die weer naar de diepe zee? Prentenboek met gedetailleerde illustraties in sfeervolle kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | De Vier Windstreken, Rijswijk | 2021
Gedrukt boek
Ina van der Beek Mees en Tijn en de schaatswedstrijd
Mees en Tijn gaan gaan bij elkaar logeren in de kerstvakantie. Ze willen meedoen met een schaatswedstrijd. Maar dan wordt Tijn ziek. Doet Mees toch mee? AVI-E4. Vanaf ca. 7,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 72 pagina's | Den Hertog, Houten | 2021
Gedrukt boek