Zoekresultaten
Resultaat 1 - 7 (van 7)
Anneke Scholtens Geheimen in het hotel
Manar en Sami wonen in het bos, in het hotel van hun ouders. Als er gasten komen met geheime plannen, moeten ze het bos zien te redden.Verhaal in de vorm van een toneelstuk. Met gekleurde illustraties. AVI E4. Vanaf ca. 7,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 106 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2022
Gedrukt boek
Ruben Prins Raak die steen niet aan!
Tim en Mirte belanden in een andere wereld als ze een speciale steen aanraken. Na een tijdje willen ze weer terug, maar hoe? Toneeltekst op AVI-niveau M4. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 107 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2022
Gedrukt boek
Monique van der Zanden Kijk Koko eens!
Koko de papegaai lijkt ziek te zijn, maar er blijkt iets anders aan de hand! Met kleurenillustraties. AVI E3. Vanaf ca. 6,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2022
Gedrukt boek
John Yeoman | Quentin Blake De hele zwik en ik
De ik-persoon stelt zijn eigenaardige, kleurrijke familie voor. Geschreven op rijm. Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 40 pagina's | Uitgeverij De Fontein Jeugd, Utrecht | 2022
Gedrukt boek
Thijs Demeulemeester Is dàt kunst?
bijzondere werken uit de moderne kunst
Maak kennis met de bijzondere verhalen achter meer dan 120 moderne kunstwerken. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 10 t/m 14 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 200 pagina's | Lannoo, Tielt | 2022
Gedrukt boek
Jurrit De Bode Zigzag
muziek
Groot leporello prentenboek met musicerende dieren en zoekopdrachten. Vanaf ca. 3 jaar.
Fictie
Nederlands | 12 pagina's | Lannoo, Tielt | 2022
Gedrukt boek