Cookies op deze website
Met cookies houden we informatie bij over je bezoek. We verzamelen deze informatie om de gebruikservaring te verbeteren. We meten het effect van advertenties via Google. Je kunt je toestemming altijd weer intrekken.
Resultaat 1 - 2 (van 2)
eten, slapen en feestjes bouwen zoals echte ridders!
Maak een tijdreis naar de middeleeuwen en leer van alles over het leven van ridders, het eten van toen, stinkende medicijnen en nog veel meer. Met speelse kleurenillustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 52 pagina's | Salto, Antwerpen | 2024
Gedrukt boek
Het jaar 1213. Oda leert steeds meer over magie in het dorpje aan het Soete Meer. Als ze een verboden boek mee naar huis neemt, gebeuren er vreemde dingen. Een mysterieuze man die uit het moeras opduikt, beweert haar oom te zijn. En dan verschijnen er sabeltandtijgers in het dorp… Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 193 pagina's | Storytellers Script, [Zoetermeer] | 2024
Gedrukt boek