Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Kamalia Talhaoui Noer, wat eet jij nou?
Noer komt uit een ver land en gaat naar een nieuwe school. Ze heeft een leuke klas en een lieve juf. In de pauze zijn de kinderen verbaasd over het eten dat Noer heeft meegenomen, maar het smaakt heerlijk en Noer deelt het met iedereen. Met kleurenillustraties. AVI-E3. Zelf lezen vanaf ca. 6,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 26 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2024
Gedrukt boek
Joanne O'Connell Voor de draad ermee
Brugklasser Cassie is dol op mode en dan vooral historische kleding. Maar om zich niet onpopulair te maken, besluit ze de laatste trends te volgen. Als ze meedoet aan een ontwerpwedstrijd voor een nieuw schooluniform, wordt het steeds moeilijker haar passie voor zich te houden. Vanaf ca. 10 jaar.
Fictie
Nederlands | 221 pagina's | Van Holkema & Warendorf, [Amsterdam] | 2024
Gedrukt boek
Nino Wilkes | Robert Heukels Ballenjongen
waarom homoseksualiteit het grootste taboe is in de voetbalwereld
Persoonlijk getint verslag van een onderzoek naar het taboe rondom homoseksualiteit in de voetbalwereld.
Non-fictie
Nederlands | 160 pagina's | Kosmos Uitgevers, Utrecht | 2024
Gedrukt boek
Trees Verburg-König | Delano van der Geest Pol het penseelzwijntje
Zwijntje Pol gaat voetballen met zijn vrienden, maar hij kan het niet, vindt het niet leuk en wordt ook nog eens gepest. Maar gelukkig is er nog iets anders waar hij wel heel goed in is: schilderen! Prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 36 pagina's | Clavis, [Amsterdam] | 2024
Gedrukt boek
Kat McKenna Look what you made me do
a love letter to the fandom era
Gids voor de Swifties, de fans van de populaire Amerikaanse zangeres Taylor Swift.
Non-fictie
Engels | 332 pagina's | Gallery YA, London | 2024
Gedrukt boek