Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Annet Jacobs De TikTok prank
Pim en Polle zijn twee grapjassen die beroemd zijn van hun streken op TikTok. Ze halen allerlei kattenkwaad uit en worden vaak nagedaan. Nova en Yin willen hen een keer verslaan en meer likes en views krijgen, maar dan gaat het mis. Makkelijk te lezen. Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 123 pagina's | Witte Leeuw, Amsterdam | 2025
Gedrukt boek
Cees van den Berg Het verhaal van een prinses en een pistool
Na de dood van haar oma ontdekt Pim dat haar oma haar niet haar biologische oma is. Ze besluit een privédetective in te schakelen om te ontdekken wie haar biologische ouders zijn. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 11 jaar.
Fictie
Nederlands | 269 pagina's | Lemniscaat, Rotterdam | 2025
Gedrukt boek
Erik Jan Tillema De man die met de wind vocht en andere heldenverhalen uit de hele wereld
Een Japanse jongen die in een perzik wordt geboren, een Joodse koningin in Perzië die helemaal geen zin heeft om gehoorzaam te zijn en nog veel meer sprookjes over eigenzinnige helden van over de hele wereld. Met zwart-witillustraties. Vanaf ca. 10 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 106 pagina's | Clavis, [Amsterdam] | 2025
Gedrukt boek