Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Ik wou dat ik een vogel was
Een school vissen, een dood vogeltje of water bij dag en bij nacht. Dit zijn enkele onderwerpen van een verzameling gedichten over de natuur, voor elke dag van het jaar is er een gedicht. Ze zijn van verschillende dichters onder wie Imme Dros, Ted van Lieshout en H. Marsman. Kloeke bundel met paginagrote sfeervolle kleurenillustraties. Vanaf ca. 8 t/m 12 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 329 pagina's | Uitgeverij Ploegsma, Amsterdam | 2019
Gedrukt boek
Bette Westera Dichter bij de seizoenen
Beleef in dit prachtige prentenboek de verschillende seizoenen. Vanaf ca. 4 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 48 pagina's | Gottmer, Haarlem | 2024
Gedrukt boek
Jij & ik en al het moois om ons heen
Hoeveel bomen heb je nodig voor een bos? Ademt een zee in en uit? Zo'n honderd gedichten van verschillende dchters over de natuur. Met grote en kleine illustraties in kleur en zwart-wit. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 102 pagina's | Davidsfonds Infodok, Antwerpen | 2018
Gedrukt boek
Ik wou dat ik een vogel was
Een school vissen, een dood vogeltje of water bij dag en bij nacht. Verzameling gedichten over de natuur, voor elke dag van het jaar is er een gedicht. Met werk van o.a. Imme Dros, Ted van Lieshout en H. Marsman. Kloeke bundel met paginagrote sfeervolle kleurenillustraties. Vanaf ca. 8 t/m 12 jaar.
Non-fictie
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2022
Gesproken boek