Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Reina Ollivier | Barbara van Rheenen Eten in de wereld
Eten mensen overal met mes en vork? Wat is een vegetarïer? Lees van alles over wat en hoe de mensen in de hele wereld eten. Prentenboek met weetjes, een mini-quiz, twee recepten en veel kleurenillustraties. Met hulp vanaf ca. 6 jaar;
Non-fictie
Nederlands | 22 pagina's | Clavis, [Alkmaar] | 2019
Gedrukt boek
Lucas Arnoldussen Eten uit andere landen
Houd jij ook van pizza of shoarma? Wist je dat dat eten uit een ander land komt? Lees waar allerlei gerechten vandaan komen en wat voor eetgewoonten er zijn. Met foto's en enkele tekeningen in kleur. Vanaf ca. 7 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 19 pagina's | Schoolsupport, Etten-Leur | 2019
Gedrukt boek
Deborah Chancellor Koken met Kiki
een verhaal over eten weggooien? Nee! Over koken zonder afval!
Kiki en haar vader proberen minder voedsel weg te gooien. Welke etensresten kunnen ze composteren? Met gekleurde illustraties, weetjes, doe-opdrachten en lessuggesties. Vanaf ca. 7 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 31 pagina's | Corona Schoolsupport, Etten-Leur | 2023
Gedrukt boek
De wereld van voedsel
een voedingsbodem voor de toekomst
Informatie over voeding en duurzaamheid, en verhalen van Pabo-studenten uit Nederland, België en Zuid-Afrika, met vooral groenten in de hoofdrol.
Non-fictie
Nederlands | 10 pagina's | Idee & Waarde, Hilversum | 2017
Gedrukt boek