Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Chris Winsemius Tent in de storm
Tom ziet een geel pak. Het is een tent! Hij zet de tent op. Maar dan komt er storm. De tent is weg. En Daan ook! Verhaal in de vorm van een toneelstuk. AVI-M3. Vanaf ca. 6 jaar.
Fictie
Nederlands | 59 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2024
Gedrukt boek
Elisa van Spronsen Dirk speelt met vuur
Sam (7) slaapt met pap en mam en Tor in een tent. Sam ziet iets vliegen. Een echte draak! Draak Dirk is leuk. Kan hij blijven? Verhaal in de vorm van een toneelstuk. AVI-E3. Vanaf ca. 6,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 59 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 2025
Gedrukt boek
Erna Gianotten Cindy danst de zomer door
Cindy gaat met haar ouders en broertje kamperen op het erf van een boer. Omdat het steeds maar regent mogen ze in de schuur logeren. Daar kan Cindy ook lekker dansen! Vanaf ca. 9 jaar.
Fictie
Nederlands | 93 pagina's | Veltman Uitgevers, Utrecht | 2019
Gedrukt boek
Dick Bruna Nijntje in het zwembad
Vierkant prentenboek met kleurrijke 3D-computeranimaties van zes tekstloze avonturen van Nijntje en haar vriendjes die o.a. gaan kamperen, ijsjes eten, een boottochtje maken en met elkaar naar het zwembad en op het springkussen gaan. Met cd met liedjes en de verhalen die als hoorspel worden verteld. Vanaf ca. 2,5 jaar.
Fictie
Nederlands | 44 pagina's | Rubinstein, Amsterdam | 2021
Gedrukt boek
Gerlinde De Bruycker Festival!
Noor (17) en haar vrienden gaan naar een groot festival in België. Op de camping vinden ze aanwijzingen dat er een meisje is ontvoerd. De vrienden gaan op onderzoek uit. Vanaf ca. 13 jaar.
Fictie
Nederlands | 252 pagina's | Clavis, [Amsterdam] | 2014
Gedrukt boek