Zoekresultaten
Resultaat 1 - 5 (van 5)
Koos Meinderts Koning Varken
een verhaal met een staartje (zonder krul)
Een koning is dol op varkensvlees. Alle varkens vinden het een eer door hem te worden opgegeten. Maar één biggetje is niet van plan het zo ver te laten komen. Groot prentenboek met kleurrijke, humoristische linoleumsnedes. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Nederlands | 34 pagina's | Lemniscaat, Rotterdam | 2015
Gedrukt boek
Truus van de Waarsenburg Een mooie bolle big
Eerst is Kleintje Big te mager en dan te dik; wordt ze ooit een mooie big? Vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 23 pagina's | Zwijsen, Tilburg | 1999
Gedrukt boek
Cobi Pengel Knorina de zingende pingo
De pingo Knorina is het vrolijkste varkentje van de kudde en zingt de hele dag over het bos. Op een dag raakt ze door al dat zingen de andere pingo’s kwijt. Kan Owrukuku, koning van de uilen, haar helpen? Prentenboek met kleurenillustraties. Voorlezen vanaf ca. 3 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7 jaar.
Fictie
Nederlands | 15 pagina's | Publishing Services Suriname, Paramaribo | 2024
Gedrukt boek
Dick King-Smith Prinses Paulien en het paleisvarken
De verwende prinses Paulien wil voor haar verjaardag een varken. En dat varken moet in het paleis wonen. Pauliens moeder is daar helemaal niet blij mee. Vanaf ca. 8 jaar, voorlezen vanaf ca. 5 jaar.
Fictie
Nederlands | 125 pagina's | Deltas, Aartselaar, [Oosterhout] | 2002
Gedrukt boek
Dick King-Smith De tovenaar en het paleisvarken
Prinses Paulien heeft nog nooit een boek gelezen. Daarom nemen haar ouders een leraar in dienst. Hij leert de prinses en haar varken toveren. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar; zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Nederlands | 138 pagina's | Deltas, Aartselaar, [Oosterhout] | 2004
Gedrukt boek