Zoekresultaten
Resultaat 1 - 3 (van 3)
H. Berkelouw Veilingcatalogus, boeken J. Kalma, J. Puister, C.K. , W. Schürmann, D.J. de Levie, 28-30 november 1939
Nederlands | H. Berkelouw, Rotterdam | 1939
E-book
H. Berkelouw Veilingcatalogus, boeken G.J. ten Cate, J.H. Huyts, J. Cransberg, 23-27 september 1937
Nederlands | H. Berkelouw, Rotterdam | 1937
E-book
Frederik Muller & Cie. Het nagelaten werk van Theo van Hoytema
catalogus der schilderijen, aquarellen, lithographiën, enz.; veiling 14 november 1917 te 10 1/2 ure in de groote veilingzaal, Doelenstraat 16-18
Non-fictie
Nederlands | 37 pagina's (PDF) | Koninklijke Bibliotheek, Den Haag | 2019
E-book