Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Sam Hume Het dikke boek van alles wat leeft in het water
Wist je dat de zeelelie er al was voor er dinosauriërs bestonden? En dat de kroonbasilisk over water kan rennen? Verhalen en bijzondere weetjes over allerlei dieren en planten onder water, van de kleinste plas tot de diepste oceaan. Met kleurenfoto’s en gedetailleerde illustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 224 pagina's | Lannoo, Tielt | 2023
Gedrukt boek
Alexander Kaufman | Mariana Rodrigues Waterwerelden
Maak kennis met 15 bijzondere waterwerelden over de hele wereld zoals het mangrovebos, de wadden, kwelder, koraalriffen en oceanen. Kijk en lees welke dieren en planten daar allemaal leven. Grote uitgave met veel grote kleurenillustraties. Vanaf ca. 11 t/m 13 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 70 pagina's | Lemniscaat, Rotterdam | 2021
Gedrukt boek
Deborah Underwood Onzichtbaar in het watergebied
Zoek acht dieren die zich verstoppen in een watergebied. Ontdek hoe dieren in een watergebied leven en zich onzichtbaar maken of juist niet. Makkelijk te lezen. Vanaf ca. 8 t/m 10 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 32 pagina's | Corona, Ars Scribendi Uitgeverij, [Etten-Leur] | 2013
Gedrukt boek
Jannes De Vries Leuk dierenboek voor kinderen
Met hulp van gekleurde tekeningen en kleurenfoto's wordt verteld over dieren die in het bos, in het veld en bij het water leven. Voorlezen vanaf ca. 4 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 63 pagina's | Deltas, Aartselaar, [Oosterhout] | 2003
Gedrukt boek